MENÜ
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
Sapanca Çayır Çimen Otel

Şehirden uzaklaşmanın doğru adresi!

  2014 yılında küçük bir fikir ile başlayıp, 2015 yılında hayalden gerçeğe dönüşen bir hikaye… Şehir hayatının stresini, yorgunluğunu atmak için bir kaçamak, ruhunuzu dinlendirmek için uzun soluklu bir tatil. Kısaca ruhunuza  iyi  gelecek herşey… 

Şimdi ayakkabılarınızı çıkarıp çimlere basma zamanı… 

Sapanca Çayır Çimen Otel

PEKİ BİZ KİMİZ

1972 yılında kurulan Köseoğlu Gıda ve Meşrubat Paz.Ltd.Şti. ile ticarete başladık. Köseoğlu Gıda olarak çeşitli hızlı tüketim ürünlerinin pazarlama faaliyetlerini yürütmekteyiz. 1994 yılında Hilal Gıda ve Yak.Mad.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti ile 2004 yılında da Köseoğlu Kardeşler Sigorta ve Arac.Hizm.A.Ş. nin kurulması ile ticaretin farklı alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Kalabalık aile tatillerinin zorluğu bizim için büyük bir üzüntü idi. Dede ile torunun yaptıkları tatili unutulmaz birer hatıraya dönüştürmesi gerektiğine inandık. Böylelikle 2014 yılında çıkan; ailelerin beraber tatil yapıp, doğa ile buluşmalarını sağlayabilecek bir otel fikri 2015 yılında Sapanca Çayır Çimen Tatil Evleri ile hayat buldu. Bahçesinde kendi yetiştirdiğimiz ağaçlardan meyve toplarken anı biriktirebilecek, sevimli küçük dostlarımızla bağ kurabileceksiniz.

(2022 yılında Turizm Bakanlığı’na bağlanmamız ile Sapanca Çayır Çimen Apart Otel olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. )

Sapanca Çayır Çimen Otel

Ev Ortamında Otel Konforu

Şirin Sapanca’nın Kırkpınar beldesinde yer alan otelimizden her yere çok kolay ulaşabilirsiniz. Yürüme mesafesinde çeşitli restoranlar mevcuttur. Kafeleriyle meşhur Bağdat Caddesi on dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Eczane, manav, kasap, market  gibi  her an ihtiyaç duyulabilecek yerler yürüyerek ulaşabileceğiniz mesafededir. Otelimizden yürüyüş yaparak Kırkpınar sahiline on dakikada ulaşabilirsiniz.

Tesisimizde çocuklar için yüzme havuzu ve yeşil alan içerisinde bir çocuk parkı mevcuttur. Geniş bir araziye sahip tesisimizde meyve bahçemiz ve küçük bir sebzeliğimiz bulunuyor . Ayrıca bahçemizde sülün ve tavuklarımız da mevcut. Misafirlerimiz mevsime göre sebze,meyvelerden ve yumurtalardan alabilir. 

Yeşil alanımızda yer alan barbekü alanında barbekü partisi yapabilir, akşamları ateş çukurunun başında keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Sapanca Çayır Çimen Otel

Sapanca ve Çayır Çimen Otel Nerededir?

Sakarya iline bağlı Sapanca ilçemiz;

İstanbul’a 138 km, 

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına 100 km,

Sakarya Arifiye Otogarına 18 km,

Sapanca Tren İstasyonuna 5 km,

Kartepe kayak merkezine 21 km

Sapanca ilçe hastanesine 3,5 km mesafededir.